PARENT-TEACHER CONFERENCES

February 7 and 8, 2018

MRS. PAM – Preschool

Wednesday, February 7                                                Thursday, February 8

1:45 – Aislyn Ruether                                                    2:00 – Layne Rhodes

2:00 – Leyton Ruether                                                   2:15 – Olivia Rhodes

2:45 – Charlotte Luebbe                                                2:45 – Nixon Borchers

4:00 – Glorianna Chesnut                                             6:30 – Simeon Mau

4:30 – Paxton Fritz                                                        7:00 – George Roth

5:00 – Charlie Pankoke

5:15 – Rachel McGowen

5:30 – James Backhus

5:45 – Brielle Sams

6:00 – Kimber Struble

MRS. KLINGSPORIN:

Wednesday, February 7                                               Thursday, February 8

2:45 – Hailey Uffelman                                                 1:45 – Molly Fehlhafer

5:30 – John McGowen                                                2:00 – Caroline Hoffschneider

6:30 – Leah Payne

MISS GARDELS:

Wednesday, February 7                                           Thursday, February 8

1:45 – Stephanie Hoops                                            4:45 – Jake Hoffschneider

2:15 – Miriam Meyer                                                5:30 – Jake Luebbe

2:30 – Ben Luebbe                                                     6:15 – Levi Mau

3:00 – Conner Uffelman

3:15 – Carly Uffelman

4:15 – Corey Payne

4:30 – Lydia L.

4:45 – Carter Fritz

5:00 – Lydia M.

5:30 – Tripp Hawley

6:00 – Lily Sams

6:15 – Trinity Wasser

6:45 – Ariel Beermann

MRS. LUCE:

Wednesday, February 7                                            Thursday, February 8

2:15 – Kasten Ruether                                               1:45 – Luke Hoffschneider

4:00 – Lexi Kraus                                                       2:00 – Ryan Fehlhafer

4:15 – Gavin Chesnut                                                 2:15 – Garrett Brandenburgh

4:30 – Cael Payne                                                       4:30 – Meg Hoffschneider

5:15 – Daniel Backhus                                               4:45 – Andrea Gumaer

5:30 – Nick Grantski                                                  5:45 – Hannah Luebbe

5:45 – Riley Ziegler

6:45 – Sarah Payne

7:00 – Annaleese Beermann

MR. LUCE:

Wednesday, February 7                                        Thursday, February 8

1:45 – Erin Meyer                                                  1:45 – Torian Ibarra

2:00 – Matthew Hoops                                           2:00 – James Hoffschneider

4:00 – Joey Dunbar                                                3:15 – Jack Wellman

4:15 – Jesse Dunbar                                               3:30 – Alex Hirschfeld

4:30 – Jadon Chesnut                                            5:00 – Cora Hoffschneider

5:15 – Kayla Grantski                                           5:15 – Kate Luebbe

5:30 – Paul Fehlhafer                                            5:30 – Rylee Barth

5:45 – Emalee Hawley                                           5:45 – Alexander Nitz

6:00 – Averie Stuhr                                               6:00 – Jake Fehlhafer

6:15 – Ben Sams

6:30 – Natalie Sams

6:45 – Mackinley Wasser

7:00 – Cora Payne

MR. BRAUER:

Wednesday, February 7                                  Thursday, February 8

2:00 – Abigail Meyer                                        1:45 – Shawn Rathjen

2:15 – Johnathan Hoops                                  2:00 – Kiley Brandenburgh

2:30 – Samara Ruether                                    2:15 – Gracen Fehlhafer

3:30 – Allison Uffelman                                   4:30 – Xavier Ettwein

3:45 – Elijah Utter                                           5:00 – Jayde Gumaer

4:45 – Christian Chesnut                                5:30 – Kim Nitz

5:00 – Timmy Backhus

5:30 – Ryan Richters

5:45 – John Fehlhafer

6:00 – Ian Stahr

6:30 – Kacia Wasser